HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne, od urodzenia

Hipp
15
Brak płatności za pobraniem HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne, od urodzenia
11HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne, od urodzenia

Gotowe do spożycia ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia - wyłącznie laktoza - Metafolin® - inspirowane naturą, opracowane naukowo Metafolin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy

HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynneHIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne
BIO
pojemność netto

pojemność netto

90 ml

pojemność

cena za litr

59,33 zł / l

ocena

ranking

1.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300467361

4062300467361

Cena: 5,34 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
5.34 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne marki Hipp?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne marki Hipp:

serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana, odtłuszczone mleko*, tłuszcz mleczny*, laktoza*, oleje roślinne* (słonecznikowy*, rzepakowy*), galaktooligosacharydy* z laktozy*, emulgator: lecytyna*, sole wapniowe kwasu cytrynowego, cytrynian potasu, olej z mikroalg Schizochytrium sp., cholina, L-fenyloalanina, chlorek wapnia, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, olej z Mortierella alpina, chlorek potasu, cytrynian sodu, witamina C, wodorotlenek potasu, chlorek sodu, L-tryptofan, L-histydyna, wodorotlenek magnezu, siarczan cynku, siarczan żelaza (II), niacyna, witamina E, siarczan miedzi (II), kwas pantotenowy, witamina B1, witamina A, witamina B6, jodek potasu, L-metylofolian wapnia¹, siarczan manganu, selenian sodu (IV), witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12. ¹L-metylofolian wapnia = Metafolin® *z rolnictwa ekologicznego


Producent marki Hipp opisuje HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne tak:

Gotowe do spożycia ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia - wyłącznie laktoza - Metafolin® - inspirowane naturą, opracowane naukowo Metafolin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy


Przygotowanie i stosowanie:

Przed użyciem sprawdź, czy nakrętka i folia są nienaruszone, mocno wstrząśnij. Potrzebną porcję przelej do innej butelki ze smoczkiem i podgrzej do temp. 40°C (nie podgrzewaj w mikrofalówce – ryzyko poparzenia!). Ostudź do temp. ok. 37°C. Przed podaniem sprawdź temperaturę mleka. Podawaj tuż po przygotowaniu. Niedopitą resztę wylej. Niepodgrzaną porcję wstaw do lodówki (max. 6°C) i zużyj do 24h. Wielkość porcji i liczbę karmień uzgodnij z lekarzem.


Adres producenta:

HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne firmy Hipp? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: marny 1/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-08-08 10:37:37Brak płatności za pobraniem



inne produkty w kategorii mleko modyfikowane

HIPP 1 BIO COMBIOTIK Mleko początkowe, płynne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mleko modyfikowane. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 110 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

HiPP HA1 Combiotik Preparat do HiPP HA1 Combiotik Preparat do
początkowego żywienia niemowląt od urodzenia od urodzenia 90 ml
86,11zł/l

Cena: 7,75 zł

PLN
1
264
Data przydatności
2027-01-13
Bebiko PRO+ 1 Mleko początkowe dla Bebiko PRO+ 1 Mleko początkowe dla
niemowląt od urodzenia 700 g
64,27zł/kg

Cena: 44,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-28
HIPP 1 BIO COMBIOTIK HIPP 1 BIO COMBIOTIK
Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 550 g
76,35zł/kg

Cena: 41,99 zł

PLN
1
65
Data przyd. 2028-05-11
Bebiko 1 Mleko początkowe dla Bebiko 1 Mleko początkowe dla
niemowląt od urodzenia 600 g
57,98zł/kg

Cena: 34,79 zł

PLN
1
51
Data przydatności
2027-03-18
Hipp 1 Mleko początkowe z mleka Hipp 1 Mleko początkowe z mleka
koziego od urodzenia BIO od urodzenia 400 g
131,23zł/kg

Cena: 52,49 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2027-12-24
Bebiko 1 Mleko początkowe dla Bebiko 1 Mleko początkowe dla
niemowląt GOTOWE DO SPOŻYCIA od urodzenia 200 ml
27,45zł/l

Cena: 5,49 zł

PLN
1
48
Data przydatności
2027-01-17
HiPP COMFORT HiPP COMFORT
żywność specjalnego przeznaczenia medycznego od urodzenia 300 g
119,30zł/kg

Cena: 35,79 zł

PLN
1
207
Data przyd. 2028-04-30
HiPP AR (Anti-Reflux) HiPP AR (Anti-Reflux)
Żywność przeznaczenia medycznego dla niemowląt od urodzenia 300 g
119,30zł/kg

Cena: 35,79 zł

PLN
1
57
Data przyd. 2027-11-15

inne produkty marki Hipp

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Hipp? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

HiPP HA1 Combiotik Preparat do HiPP HA1 Combiotik Preparat do
początkowego żywienia niemowląt od urodzenia od urodzenia 350 g
128,54zł/kg

Cena: 44,99 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2028-02-23
HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
Data przyd. 2028-06-30
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5