Aktualne promocje w sklepie dodomku.pl:

Produkty z promocji:

4062300305861 4062300305861 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO HiPP Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO
po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
12
HiPP Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO
5 5
5 2 HiPP Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO
Data przyd. 2027-08-29
4062300293182 4062300293182 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja HiPP Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja
BIO po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
5
HiPP Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja
5 5
5 5 HiPP Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja
Data przyd. 2027-11-14
4062300305892 4062300305892 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
Hipp Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne Hipp Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne
BIO po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
42
Hipp Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne
5 5
5 3 Hipp Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne
Data przyd. 2027-09-02
4062300305953 4062300305953 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO
po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
39
HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO
4 5
4.5 10 HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO
Data przyd. 2027-10-31
4062300305922 4062300305922 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne
porzeczki BIO po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
8
HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne
5 5
5 5 HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne
Data przyd. 2027-08-09
4062300305984 4062300305984 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Jabłka-Banany-Maliny HiPP Jabłka-Banany-Maliny
ze zbożami BIO po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
18
HiPP Jabłka-Banany-Maliny
5 5
5 7 HiPP Jabłka-Banany-Maliny
Data przyd. 2027-02-15
4062300305830 4062300305830 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Jabłka-Truskawki-Banany BIO HiPP Jabłka-Truskawki-Banany BIO
po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
45
HiPP Jabłka-Truskawki-Banany BIO
5 5
5 5 HiPP Jabłka-Truskawki-Banany BIO
Data przyd. 2027-03-19
4062300305809 4062300305809 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Jabłka-Gruszki-Banany BIO HiPP Jabłka-Gruszki-Banany BIO
po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
32
HiPP Jabłka-Gruszki-Banany BIO
4 5
4 3 HiPP Jabłka-Gruszki-Banany BIO
Data przyd. 2027-08-29
4062300385047 4062300385047 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Jabłka-Banany-Buraki BIO HiPP Jabłka-Banany-Buraki BIO
po 5. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
38
HiPP Jabłka-Banany-Buraki BIO
5 5
5 4 HiPP Jabłka-Banany-Buraki BIO
Data przyd. 2027-03-09
4062300425231 4062300425231 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Mus owocowo-zbożowy HiPP Mus owocowo-zbożowy
jabłka-banany-mango-kokos BIO po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
7
HiPP Mus owocowo-zbożowy
5 5
5 3 HiPP Mus owocowo-zbożowy
Data przyd. 2027-04-23
4062300426092 4062300426092 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP Jabłka-Brzoskwinie-Mirabelki HiPP Jabłka-Brzoskwinie-Mirabelki
BIO po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
9
HiPP Jabłka-Brzoskwinie-Mirabelki
5 5
5 4 HiPP Jabłka-Brzoskwinie-Mirabelki
Data przyd. 2027-08-15
4062300475137 4062300475137 Hipp
15% rabatu przy zakupie 6 sztuk
HiPP BIO Mus owocowy mango banany HiPP BIO Mus owocowy mango banany
z kaszką manną po 6. miesiącu 100 g
47,50zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-04-17

Produkty z promocji:

4062300422490 4062300422490 Hipp
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62
42428466 Hipp
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Babysanft Sensitive Pianka do HiPP Babysanft Sensitive Pianka do
mycia 250 ml
101,36zł/l

Cena: 25,34 zł

PLN
1
4
4062300419384 4062300419384 Hipp
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp pielęgnacyjny szampon Hipp pielęgnacyjny szampon
z odżywką 200 ml
74,95zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2

Produkty z promocji:

8718117614905 8718117614905 Bebilon
kup 2 - drugie opakowanie za 50% ceny
Bebilon Profutura Duobiotik 5 Bebilon Profutura Duobiotik 5
Formuła na bazie mleka dla przedszkolaka od 3 lat 800 g
86,24zł/kg

Cena: 68,99 zł

PLN
1
39
Data przydatności
2027-08-12
8718117612567 8718117612567 Bebilon
kup 2 - drugie opakowanie za 50% ceny
Bebilon Profutura Duobiotik 4 Bebilon Profutura Duobiotik 4
Formuła na bazie mleka powyżej 2. roku życia 800 g
86,24zł/kg

Cena: 68,99 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-07-09
8718117612543 8718117612543 Bebilon
kup 2 - drugie opakowanie za 50% ceny
Bebilon Profutura Duobiotik 2 Bebilon Profutura Duobiotik 2
Mleko następne po 6. miesiącu 800 g
86,24zł/kg

Cena: 68,99 zł

PLN
1
88
Data przydatności
2027-11-07
8718117612550 8718117612550 Bebilon
kup 2 - drugie opakowanie za 50% ceny
Bebilon Profutura Duobiotik 3 Bebilon Profutura Duobiotik 3
Formuła na bazie mleka powyżej 1. roku życia 800 g
86,24zł/kg

Cena: 68,99 zł

PLN
1
123
Data przydatności
2027-05-11

Produkty z promocji:

5900852921339 5900852921339 Bebiko
kup 2 - otrzymasz 10% rabatu
Bebiko 2 Mleko następne dla Bebiko 2 Mleko następne dla
niemowląt po 6. miesiącu 600 g
33,32zł/kg

Cena: 19,99 zł

PLN
1
9
Bebiko 2 Mleko następne dla
5 5
5 1 Bebiko 2 Mleko następne dla
Data przyd. 2026-10-17
5900852921353 5900852921353 Bebiko
kup 2 - otrzymasz 10% rabatu
Bebiko Junior 3 Odżywcza formuła Bebiko Junior 3 Odżywcza formuła
na bazie mleka dla dzieci po 12. miesiącu 600 g
56,65zł/kg

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
5900852921360 5900852921360 Bebiko
kup 2 - otrzymasz 10% rabatu
Bebiko Junior 3R Odżywcza formuła Bebiko Junior 3R Odżywcza formuła
na bazie mleka dla dzieci po 12. miesiącu 600 g
56,65zł/kg

Cena: 33,99 zł

PLN
1
18
Bebiko Junior 3R Odżywcza formuła
5 5
5 1 Bebiko Junior 3R Odżywcza formuła
Data przyd. 2027-04-16
5900852921346 5900852921346 Bebiko
kup 2 - otrzymasz 10% rabatu
Bebiko 2R Mleko następne dla Bebiko 2R Mleko następne dla
niemowląt po 6. miesiącu 600 g
56,65zł/kg

Cena: 33,99 zł

PLN
1
12
Bebiko 2R Mleko następne dla
0 5
1 1 Bebiko 2R Mleko następne dla
Data przyd. 2027-03-07

Produkty z promocji:

5900852025006 5900852025006 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
BoboVita obiadek kluseczki
5 5
5 3 BoboVita obiadek kluseczki
Data przyd. 2028-05-28
5900852008474 5900852008474 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 3 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-03-24
5900852025037 5900852025037 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 2 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-07-15
5900852924637 5900852924637 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywna potrawka BoboVita obiadek warzywna potrawka
z wołowiną 1-3 lata 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
BoboVita obiadek warzywna potrawka
5 5
5 2 BoboVita obiadek warzywna potrawka
Data przyd. 2027-11-25
5900852060731 5900852060731 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Gulasz drobiowy BoboVita Gulasz drobiowy
z pieczarkami po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
9
BoboVita Gulasz drobiowy
5 5
5 1 BoboVita Gulasz drobiowy
Data przyd. 2028-01-29
5900852060748 5900852060748 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Pasta z pomidorami szynką BoboVita Pasta z pomidorami szynką
i papryką po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-09
5900852063459 5900852063459 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Makaron z morszczukiem BoboVita Makaron z morszczukiem
i warzywami po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-13
5900852067129 5900852067129 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
Bobovita zupka krem z dynią Bobovita zupka krem z dynią
kurczakiem i kluseczkami po 10. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Bobovita zupka krem z dynią
5 5
5 1 Bobovita zupka krem z dynią
Data przyd. 2028-01-16
5900852067136 5900852067136 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita zupka krem z królikiem BoboVita zupka krem z królikiem
i kluseczkami po 10. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
BoboVita zupka krem z królikiem
5 5
5 1 BoboVita zupka krem z królikiem
Data przyd. 2028-01-29
5900852068980 5900852068980 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Kaszotto! Kasza bulgur z BoboVita Kaszotto! Kasza bulgur z
indykiem i batatem po 11. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-12-12
5900852074929 5900852074929 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Spaghetti po bolońsku BoboVita Spaghetti po bolońsku
po 11. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-11
5900852076398 5900852076398 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Zupa kalafiorowa BoboVita Zupa kalafiorowa
z żółtkiem i ziemniaczkami po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2028-03-03

Produkty z promocji:

5900852036811 5900852036811 BoboVita
20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
BoboVita Mus w tubce JogoMi! BoboVita Mus w tubce JogoMi!
z truskawkami i malinami po 8. miesiącu 80 g
47,38zł/kg

Cena: 3,79 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2026-12-19
5900852920110 5900852920110 BoboVita
20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
morele z jabłkiem i gruszką po 6. miesiącu 80 g
47,38zł/kg

Cena: 3,79 zł

PLN
1
2
BoboVita Mus owocowy w tubce
5 5
5 2 BoboVita Mus owocowy w tubce
Data przyd. 2027-06-13
5900852920103 5900852920103 BoboVita
20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
jabłko i truskawki z bananem po 6. miesiącu 80 g
47,38zł/kg

Cena: 3,79 zł

PLN
1
1
BoboVita Mus owocowy w tubce
5 5
5 2 BoboVita Mus owocowy w tubce
Data przyd. 2027-06-27
5900852067402 5900852067402 BoboVita
20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z
buraczkiem i suszoną śliwką po 6. miesiącu 80 g
47,38zł/kg

Cena: 3,79 zł

PLN
1
2
BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z
5 5
5 2 BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z
Data przyd. 2027-03-13
5900852067419 5900852067419 BoboVita
20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
BoboVita Mus z wit.C dla odporności BoboVita Mus z wit.C dla odporności
banan z jagodami i czarną porzeczką po 6. miesiącu 80 g
47,38zł/kg

Cena: 3,79 zł

PLN
1
5
BoboVita Mus z wit.C dla odporności
5 5
5 1 BoboVita Mus z wit.C dla odporności
Data przyd. 2027-05-06
5900852074844 5900852074844 BoboVita
20% rabatu przy zakupie 6 sztuk
BoboVita Superbohater Mus burak BoboVita Superbohater Mus burak
z jagodą po 6. miesiącu 80 g
47,38zł/kg

Cena: 3,79 zł

PLN
1
1
BoboVita Superbohater Mus burak
5 5
5 1 BoboVita Superbohater Mus burak
Data przyd. 2027-03-02

Serabio - 15% rabatu przy zakupie za minimum 20 zł

Produkty z promocji:

5906874401149 5906874401149 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser żółty Tylżycki w Serabio Ser żółty Tylżycki w
kawałku ekologiczny 200 g
79,00zł/kg

Cena: 15,80 zł

PLN
1
1
Serabio Ser żółty Tylżycki w
4 5
4.5 3 Serabio Ser żółty Tylżycki w
Data przyd. 2026-11-25
5906874401767 5906874401767 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser ekologiczny Tylżycki Serabio Ser ekologiczny Tylżycki
BIO 125 g
86,80zł/kg

Cena: 10,85 zł

PLN
1
1
Serabio Ser ekologiczny Tylżycki
5 5
5 2 Serabio Ser ekologiczny Tylżycki
Data przyd. 2026-12-09
5906874401828 5906874401828 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser z ziarnami Serabio Ser z ziarnami
słonecznik,len,dynia,kozieradka i sezam 125 g
86,80zł/kg

Cena: 10,85 zł

PLN
1
1
Serabio Ser z ziarnami
5 5
5 3 Serabio Ser z ziarnami
Data przyd. 2026-12-09
5906874401705 5906874401705 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser ekologiczny Gouda BIO Serabio Ser ekologiczny Gouda BIO
125 g
86,80zł/kg

Cena: 10,85 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-09
704038 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser z kozieradką Serabio Ser z kozieradką
Serabio Ser z kozieradką
5 5
5 2 Serabio Ser z kozieradką
Data przyd. 2026-11-21
5906874401248 5906874401248 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser żółty Cheddar w kawałku Serabio Ser żółty Cheddar w kawałku
ekologiczny 200 g
79,00zł/kg

Cena: 15,80 zł

PLN
1
2
Serabio Ser żółty Cheddar w kawałku
5 5
5 1 Serabio Ser żółty Cheddar w kawałku
Data przyd. 2026-11-25
5906874401361 5906874401361 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Masło ekologiczne extra 82% Serabio Masło ekologiczne extra 82%
165 g
90,85zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
270406 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser Cheddar z jalapeno Serabio Ser Cheddar z jalapeno
BIO
Serabio Ser Cheddar z jalapeno Serabio Ser Cheddar z jalapeno
w kawałku 270 g

Cena: 18,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-09
224588 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku
160 g
122,50zł/kg

Cena: 19,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-03
224589 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku
rozmarynie w kawałku 170 g

Cena: 21,05 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-15
5906874401781 5906874401781 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO
125 g
78,16zł/kg

Cena: 9,77 zł

PLN
1
1
Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO
5 5
5 1 Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO
Data przyd. 2026-10-28
5906874401682 5906874401682 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ghee Ekologiczne masło Serabio Ghee Ekologiczne masło
klarowane 250 g
133,04zł/kg

Cena: 33,26 zł

PLN
1
1
Serabio Ghee Ekologiczne masło
5 5
5 3 Serabio Ghee Ekologiczne masło
Data przyd. 2027-03-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5