Marka Krakuski to obecnie numer jeden na rynku ciastek działającym na wszystkich segmentach w tej kategorii. Jeśli są to także Twoje ulubione ciastka, możesz zamówić je przez internet z dostawą do domu. Jeśli złożysz zamówienie dziś, już jutro możesz oczekiwać przesyłki. Wysyłamy także za granicę! Koszty dostawy są u nas bardzo niskie, więc zakupy przez internet u nas oznaczają oszczędność czasu i pieniędzy.

 
5901414203146 5901414203146 Krakuski
P R Z E C E N A -10%
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
malinową w czekoladzie 144 g
47,50zł/kg

Cena: 6,84 zł

PLN
1
4
Krakuski Paluszki z galaretką
4 5
4 3 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-01-06
5901414203146 5901414203146 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
malinową w czekoladzie 144 g
52,78zł/kg

Cena: 7,60 zł

PLN
1
36
Krakuski Paluszki z galaretką
4 5
4 3 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-19
5901414203122 5901414203122 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
pomarańczową w czekoladzie 144 g
58,13zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
3
Krakuski Paluszki z galaretką
2 5
2.5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-01-27
5901414203122 5901414203122 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
pomarańczową w czekoladzie 144 g
61,04zł/kg

Cena: 8,79 zł

PLN
1
2
Krakuski Paluszki z galaretką
2 5
2.5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-19
5901414203139 5901414203139 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
wiśniową w czekoladzie 144 g
58,68zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
23
Krakuski Paluszki z galaretką
5 5
5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-03
5901414202415 5901414202415 Krakuski
Krakuski Petit Beurre Herbatniki Krakuski Petit Beurre Herbatniki
220 g
20,86zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
28
Krakuski Petit Beurre Herbatniki
4 5
4.5 13 Krakuski Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-03-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5