Sery Apetina należą do serów typu śródziemnomorskiego, będących istotnym elementem sztuki kulinarnej tego regionu. Potrawy kuchni basenu Morza Śródziemnego cechuje duża ilość warzyw, bogactwo kolorów i smaków oraz aromatyczne przyprawy. To kuchnia różnorodnych serów, wśród których najpopularnieszy jest ser solankowy, nazywany również serem typu feta. Kupuj produkty Arla w naszym sklepie internetowym bez obaw - zabezpieczamy nasze produkty tak, aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Zamów dziś i już jutro czekaj na przesyłkę. Oszczędzaj czas i pieniądze zamawiając przez internet. Kurier dostarczy Twoją paczkę pod dowolny adres w Polsce i nie tylko. Bardzo niskie koszty dostawy!

 
pomińnabiał
5760466912198 5760466912198 Arla
Arla Apetina biały ser typu Arla Apetina biały ser typu
śródziemnomorskiego z pomidorami w zalewie 100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-04-07
5711953006333 5711953006333 Arla
Arla Apetina serek kremowy india Arla Apetina serek kremowy india
Data przydatności
2027-02-01
5760466867634 5760466867634 Arla
Arla Apetina z chili ser biały Arla Apetina z chili ser biały
typu feta w zalewie 70 g
85,57zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-16
5760466799836 5760466799836 Arla
Arla Apetina z zielonymi oliwkami Arla Apetina z zielonymi oliwkami
i czosnkiem ser biały typu feta w zalewie 70 g
85,57zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Arla Apetina z zielonymi oliwkami
5 5
5 1 Arla Apetina z zielonymi oliwkami
Data przyd. 2027-04-22
5740900401297 5740900401297 Arla
Lurpak Premium Miks Klasyczny Lurpak Premium Miks Klasyczny
200 g
40,00zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
3
Lurpak Premium Miks Klasyczny
5 5
5 1 Lurpak Premium Miks Klasyczny
Data przyd. 2026-11-17
5740900400832 5740900400832 Arla
Lurpak duńskie masło lekko Lurpak duńskie masło lekko
solone 200 g
47,60zł/kg

Cena: 9,52 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5