Maluta śmietana 12%

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Śmietana naturalna firmy Maluta?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Maluta śmietana 12%? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 556 kJ / 134 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Białko | 2,7 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Maluta opisuje Śmietana naturalna tak:
inne produkty w kategorii śmietana
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Maluta śmietana 12% do kategorii śmietana.
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_smietana_do_zup_18/19857.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_smietana_do_zup_12/21042.htmlCena: 4,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Smietana_Polska_18_gesta/40765.htmlCena: 3,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciata_Smietana_18/78527.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_smietana_do_zup_18/82132.htmlCena: 5,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_smietana_do_zup_12/96703.htmlCena: 3,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Smietana_Polska_gesta_12/99212.htmlPoznaj produkty marki Maluta - w aktualnej ofercie mamy 12 produktów Maluta.
mleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Cena: 4,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Balkanski_jogurt_lekki/26732_2423277_434.html2026-05-13
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
Cena: 5,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Balkanski_jogurt/29642.html2026-05-24
Cena: 5,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_twarog_poltlusty/42524.htmlCena: 3,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Doskonaly_napoj_turecki_Ayran/55667.htmlCena: 5,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Maslo_ekstra/61218.htmlCena: 5,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_twarog_mielony_3krotnie_swiezy_poltlusty/82128.htmlmleko, śmietanka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Cena: 4,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_jogurt_naturalny_smietankowy_bez_laktozy/82134.htmlCena: 4,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turecki_przysmak/110406.html2026-06-01






Koszyk z zakupami