Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66

HUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkach, od urodzenia

Humana Dla specjalnych potrzeb Twojego maluszka Nie ma powodu do zmartwień, trudności trawienne są powszechne i zwykle nieszkodliwe. Kolki oraz związane z nimi problemy trawienne, takie jak zaparcia i wzdęcia mogą mieć różne przyczyny, a typową konsekwencją jest płacz i ogólny dyskomfort. Masaże brzuszka, ciepłe kąpiele lub pozycja na brzuszku mogą być dobrymi działaniami wspierającymi przy radzeniu sobie z bólem. AntiColic - W celu odżywczego wsparcia w przypadku kolek, zaparć czy wzdęć stworzyliśmy naszą wyjątkową formułę AntiColic Lipomilk - Lipomilk to ekskluzywna mieszanka lipidowa stworzona przez Humana częściowo składa się z naturalnego tłuszczu z mleka, która prowadzi do tworzenia się luźniejszego stolca oraz wyeliminowania zaparć. lekkostrawne - Naturalna niedojrzałość jelit dziecka może powodować tymczasowe trudności w trawieniu niektórych składników odżywczych. W porównaniu ze standardowymi mlekami modyfikowanymi obniżona zawartość laktozy oraz średnio rozdrobnione poddane częściowej hydrolizie białko umożliwiają łatwiejsze trawienie oraz zmniejszenie epizodów wzdęć. normalizacja stolca - Humana AntiColic pozwala na szybką redukcję objawów kolki, reguluje procesy wypróżniania i konsystencję stolca u dziecka, co zostało udowodnione klinicznie. Z Humana AntiColic w naszej ofercie mlek specjalistycznych obiecujemy Tobie i Twojemu maluszkowi rozwiązywać codzienne problemy, jednocześnie oferując zbilansowane odżywianie, jakie zapewnia mleko modyfikowane, którego używasz na co dzień. Kiedy używać Twoje maleństwo rośnie każdego dnia, a w trakcie rozwoju mogą pojawić się typowe dolegliwości trawienne. Humana AntiColic to nasza specjalna formuła do radzenia sobie z kolką, wzdęciami oraz zaparciami, która jest przystosowana do stosowania jako uzupełnienie karmienia piersią lub jako jedyne źródło żywienia od urodzenia.
HUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkachHUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkach
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2020-01-28

pojemność

cena za kilogram

73,30 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4031244751980

4031244751980

Cena: 21,99

21.99 PLN 2020-01-28 NewCondition
P R Z E C E N A -26%
HUMANA ANTICOLIC Mleko HUMANA ANTICOLIC Mleko
modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach od urodzenia 300 g
73,30zł/kg

Cena: 21,99

PLN
1
9
Data przydatności
2020-01-28

Zainteresował Cię produkt Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia marki Humana?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia marki Humana:

maltodekstryna, hydrolizat białek serwatkowych mleka, bezwodny tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), olej z mortierella alpina, syrop galaktooligosacharydowy (z mleka), ortofosforan wapnia, emulgator: lecytyna sojowa, chlorek potasu, węglan wapnia, cytrynian potasu, wodorowinian choliny, olej zwierzęcy (olej rybi), węglan magnezu, zestaw witamin (witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, ryboflawina, tiamina, witamina B6, witamina A, kwas foliowy, witamina K1, biotyna, witamina D3, witamina B12), tauryna, inozytol, nukleotydy (5'-monofosforan cytydyny, 5'-monofosforan urydyny, 5'-monofosforan adenozyny, 5'-monofosforan inozyny, 5'-monofosforan guanozyny), L-karnityna, siarczan żelaza, stabilizator: kwas L(+) mlekowy, tlenek cynku, kompleks miedź-lizyna, siarczan manganu, jodan potasu, molibdenian sodu, selenian sodu, chlorek chromu
Wartości odżywcze (%)Średnia zawartość 100 g proszku
Wartość energetyczna kJ2113
Wartość energetyczna kcal506
Tłuszcz, w tym: g27,0
Nasycone kwasy tłuszczowe g13,9
Jednonienasycone kwasy tłuszczowe g9,6
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe g3,5
Węglowodany, w tym: g51,5
Cukry g6,2
Błonnik g3,7
Białko g12,3
Sól g0,51
Składniki mineralne
Sód mg205
Potas mg535
Chlorki mg345
Wapń mg455
Fosfor mg255
Magnez mg46
Żelazo mg4,9
Cynk mg 5,0
Miedź µg300
Jod µg100
Selen µg10
Mangan µg100
Fluor* µg96
Molibden µg20
Chrom µg6,1
Witaminy
Witamina A µg500
Witamina D µg8,2
Tiamina (witamina B1) µg510
Ryboflawina (witamina B2) µg780
Niacyna mg5,1
Kwas pantotenowy mg2,8
Witamina B6 µg490
Biotyna µg15
Kwas foliowy µg68
Witamina B12 µg0,99
Witamina C mg72
Witamina K µg38
Witamina E mg6,7
Cholina mg155
Inozytol mg36
L-karnityna mg13
Osmolarność mosmol/l 145
*naturalna zawartość
Podane wartości podlegają nieznacznym wahaniom, typowym dla produktów opartych na naturalnych surowcach.

Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera

Producent marki Humana opisuje Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia tak:

Dla specjalnych potrzeb Twojego maluszka Nie ma powodu do zmartwień, trudności trawienne są powszechne i zwykle nieszkodliwe. Kolki oraz związane z nimi problemy trawienne, takie jak zaparcia i wzdęcia mogą mieć różne przyczyny, a typową konsekwencją jest płacz i ogólny dyskomfort. Masaże brzuszka, ciepłe kąpiele lub pozycja na brzuszku mogą być dobrymi działaniami wspierającymi przy radzeniu sobie z bólem. AntiColic - W celu odżywczego wsparcia w przypadku kolek, zaparć czy wzdęć stworzyliśmy naszą wyjątkową formułę AntiColic Lipomilk - Lipomilk to ekskluzywna mieszanka lipidowa stworzona przez Humana częściowo składa się z naturalnego tłuszczu z mleka, która prowadzi do tworzenia się luźniejszego stolca oraz wyeliminowania zaparć. lekkostrawne - Naturalna niedojrzałość jelit dziecka może powodować tymczasowe trudności w trawieniu niektórych składników odżywczych. W porównaniu ze standardowymi mlekami modyfikowanymi obniżona zawartość laktozy oraz średnio rozdrobnione poddane częściowej hydrolizie białko umożliwiają łatwiejsze trawienie oraz zmniejszenie epizodów wzdęć. normalizacja stolca - Humana AntiColic pozwala na szybką redukcję objawów kolki, reguluje procesy wypróżniania i konsystencję stolca u dziecka, co zostało udowodnione klinicznie. Z Humana AntiColic w naszej ofercie mlek specjalistycznych obiecujemy Tobie i Twojemu maluszkowi rozwiązywać codzienne problemy, jednocześnie oferując zbilansowane odżywianie, jakie zapewnia mleko modyfikowane, którego używasz na co dzień. Kiedy używać Twoje maleństwo rośnie każdego dnia, a w trakcie rozwoju mogą pojawić się typowe dolegliwości trawienne. Humana AntiColic to nasza specjalna formuła do radzenia sobie z kolką, wzdęciami oraz zaparciami, która jest przystosowana do stosowania jako uzupełnienie karmienia piersią lub jako jedyne źródło żywienia od urodzenia.
Cechy:ponad 65 lat doświadczenia w dziedzinie nauki i badań
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Ważne informacje Karmienie piersią to najlepsza metoda żywienia dla Twojego dziecka. Skonsultuj się z pediatrą lub położną jeśli chcesz podawać dziecku mleko modyfikowane. Humana AntiColic została przygotowana w oparciu o białka mleka krowiego poddanego częściowej hydrolizie i nie jest właściwa w przypadku alergii na mleko krowie, nietolerancji laktozy, galaktozemii i zaburzeniach wchłaniania glukozy i galaktozy. Jest odpowiednia do stosowania jako jedyne źródło pożywienia niemowląt od urodzenia lub po 6. miesiącu życia jako część zbilansowanej diety. Produkt przeznaczony do żywienia enteralnego. Humana AntiColic powinna być używana tylko pod nadzorem lekarza.
Marka:Humana
O marce:Kochamy dzieci Wierzymy, że karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia dzieci. Od przeszło 65 lat bazując na doświadczeniu oraz najnowszych spostrzeżeniach nauki i natury tworzymy markę Humana. Naszym celem jest wspieranie naturalnej ścieżki rozwoju niemowląt i małych dzieci, dlatego każdego dnia inspirujemy się Twoimi oczekiwaniami i potrzebami Twojego maluszka.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej. Poziomy wypełnienia mogą się różnić z powodów technicznych.
Przechowywanie:Produkt oryginalnie zapakowany i przechowywany w chłodnym i suchym miejscu najlepiej spożyć przed: patrz data wydrukowana na spodzie opakowania. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 tygodni.
Przygotowanie i stosowanie:Jak przygotować Przygotowując mleko, postępuj zgodnie z instrukcją. Dokładnie umyj butelkę, smoczek i zakrętkę. Przygotuj świeżo przed każdym posiłkiem. Nakarm dziecko tuż po przygotowaniu i nie podawaj ponownie pozostałości pokarmu. Niewłaściwe przygotowanie może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia dziecka. Nie podgrzewaj w mikrofalówce (ryzyko poparzenia). 1. Przegotowaną wodę wystudź do temperatury 50°C oraz wlej mniej więcej połowę objętości wody do czystej butelki. 2. Luźno napełnij załączoną miarkę Humana i wyrównaj nadmiar proszku. Odmierz do butelki odpowiednią ilość miarek. 3. Zamknij butelkę i energicznie wstrząśnij, następnie dodaj pozostałą objętość i ponownie wstrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku. 4. Nałóż smoczek na butelkę oraz sprawdź temperaturę przygotowanego mleka (37°C). Dawkowanie Wiek dziecka 1. tydzień* / Woda (ml) 90 / Liczba miarek mleka w proszku 3 / Porcja gotowego mleka (ml) 100 / Dzienna liczba posiłków 5-8 Wiek dziecka 2.-8. tydzień / Woda (ml) 90 / Liczba miarek mleka w proszku 3 / Porcja gotowego mleka (ml) 100 / Dzienna liczba posiłków 7-8 Wiek dziecka 3. miesiąc / Woda (ml) 120 / Liczba miarek mleka w proszku 4 / Porcja gotowego mleka (ml) 130 / Dzienna liczba posiłków 6-7 Wiek dziecka 4. miesiąc / Woda (ml) 150 / Liczba miarek mleka w proszku 5 / Porcja gotowego mleka (ml) 170 / Dzienna liczba posiłków 5-6 Wiek dziecka powyżej 4 miesięcy / Woda (ml) 180 / Liczba miarek mleka w proszku 6 / Porcja gotowego mleka (ml) 200 / Dzienna liczba posiłków 4-5 Używaj wyłącznie miarki Humana (ok. 4,5 g) dołączonej do opakowania. Podane ilości są wartościami przybliżonymi i mogą się różnić indywidualnie, ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe. *zgodnie z zaleceniami lekarza lub położnej
Rodzaj opakowania:Karton
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:Wyprodukowano dla: Humana Poland Sp. z o.o. ul. Grzybowska 43 00-855 Warszawa
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii mleko modyfikowane

HUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkach w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mleko modyfikowane. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 244 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Hipp Combiotik HA1 hipoalergiczne Hipp Combiotik HA1 hipoalergiczne
mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 500 g
90,98zł/kg

Cena: 45,49

PLN
1
150
Data przyd. 2020-09-15
HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne
mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 600 g
63,32zł/kg

Cena: 37,99

PLN
1
150
Data przyd. 2020-09-24
HiPP Combiotik Pre HA mleko HiPP Combiotik Pre HA mleko
początkowe, płynne od urodzenia 90 ml
88,67zł/l

Cena: 7,98

PLN
1
73
Data przyd. 2019-10-03
HiPP 1 BIO Combiotik mleko HiPP 1 BIO Combiotik mleko
początkowe, płynne od urodzenia 90 ml
61,00zł/l

Cena: 5,49

PLN
1
150
Data przyd. 2020-04-06
HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne HiPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne
mleko początkowe dla niemowląt 22 g
158,64zł/kg

Cena: 3,49

PLN
1
150
Data przydatności
2020-09-09
Hipp Comfort Combiotik 1 mleko Hipp Comfort Combiotik 1 mleko
początkowe dla niemowląt od urodzenia 350 g
112,83zł/kg

Cena: 39,49

PLN
1
94
Data przydatności
2020-12-18
HiPP 2 BIO Combiotik Ekologiczne HiPP 2 BIO Combiotik Ekologiczne
mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu 600 g
63,32zł/kg

Cena: 37,99

PLN
1
150
Data przyd. 2020-07-10
HiPP 4 Junior Combiotik mleko HiPP 4 Junior Combiotik mleko
dla małych dzieci powyżej 2. roku życia 600 g
63,32zł/kg

Cena: 37,99

PLN
1
150
Data przyd. 2020-11-22

inne produkty marki Humana

Czy znasz już markę Humana? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Humana od 26 marca 2009.

Humana Herbatka na brzuszek Humana Herbatka na brzuszek
po 4. miesiącu 200 g
72,70zł/kg

Cena: 14,54

PLN
1
8
Data przydatności
2020-09-06
Humana 100% Organic kaszka Humana 100% Organic kaszka
bezmleczna ryżowa po 4. miesiącu 200 g
68,10zł/kg

Cena: 13,62

PLN
1
9
Data przydatności
2020-03-21
Humana kaszka bezmleczna gryczana Humana kaszka bezmleczna gryczana
po 4. miesiącu 200 g
76,05zł/kg

Cena: 15,21

PLN
1
5
Data przydatności
2020-08-01
Humana 100% Organic kaszka Humana 100% Organic kaszka
bezmleczna pszenna po 6. miesiącu 200 g
68,10zł/kg

Cena: 13,62

PLN
1
9
Data przydatności
2020-04-22
Humana kaszka mleczna na dobranoc Humana kaszka mleczna na dobranoc
bananowa, z pełnoziarnistych zbóż po 6. miesiącu 200 g
68,10zł/kg

Cena: 13,62

PLN
1
2
Data przydatności
2020-06-10
Humana Herbatka dla karmiących Humana Herbatka dla karmiących
Data przydatności
2020-02-22
Humana Herbatka koperkowa Humana Herbatka koperkowa
z kminkiem po 4. miesiącu 200 g
80,25zł/kg

Cena: 16,05

PLN
1
6
Data przydatności
2020-06-15
koszyk z zakupami
zwiń koszyk