Bio Planet Mąka z samopszy pełnoziarnista BIO

Czy warto kupić produkt Mąka z samopszy pełnoziarnista marki Bio Planet?
Jak powstał produkt Mąka z samopszy pełnoziarnista firmy Bio Planet - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1466 kJ/346 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 67 g |
| w tym cukry | 0,9 g |
| Błonnik | 4,8 g |
| Białko | 15,0 g |
| Sól | 0 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Bio Planet opisuje Mąka z samopszy pełnoziarnista tak:
inne produkty w kategorii mąka
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bio Planet Mąka z samopszy pełnoziarnista BIO do kategorii mąka.
Cena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlMąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
Cena: 6,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_maka_ziemniaczana/31788.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_maka_orkiszowa_razowa_ekologiczna_typ_2000/39580.html2026-12-31
Skład: mąka ryżowa pełnoziarnista* 100% (składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Opis:Ekologiczna mąka ryżowa jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego pr(...)
Cena: 9,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Maka_ryzowa_pelnoziarnista_BIO/40331.html2027-02-28
Cena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_maka_gryczana_pelnoziarnista_ekologiczna/40333.html2026-11-24
Cena: 16,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Maka_z_zoledzi_BIO_bezglutenowa/46596.html2027-12-04
inne produkty marki Bio Planet
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planet, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 10,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/34143.htmlCena: 13,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Figi_suszone_BIO/34144.htmlCena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_migdalowe_BIO/34146.htmlCena: 25,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_brazylijskie_BIO/34147.htmlCena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34148.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.html






Koszyk z zakupami